Terug naar overzicht

Jurgen van Asten

mr. J.P. (Jurgen) van Asten

Fusie & Overname - Contracten - Ondernemingsrecht

Advocaat.
Sinds 1993 al en gespecialiseerd in het ondernemingsrecht, arbeidsrecht en (internationaal) contractenrecht. Heeft veel juridische kennis in huis. Scherp onderhandelaar. Wwft-specialist. Voorziet u en uw onderneming van precies het juiste advies op het juiste moment.

j.vanasten@blue-legal.nl LinkedIn

Meer over Jurgen

Opleiding

  • PALA (Postacademische Leergang Arbeidsrecht)
  • Grotius (Academie Nationaal en internationaal contracteren)

Lid van

  • VAAN (Vereniging Arbeidsrecht Advocaten Nederland)
  • VAR (Vereniging Arbeidsrecht Advocaten Breda – ’s-Hertogenbosch)

Kenmerkend

  • Doortastend
  • Kritisch
  • Vooruitdenkend

Overig

  • Squashen
  • Oldtimers
  • Familie

Laatste blogs van Jurgen

De kracht van een bierviltje?!

Bij het aangaan van een overeenkomst wordt vaak direct gedacht aan lange stukken tekst in onbegrijpelijke taal en met kleine lettertjes. Echter hoeft dit niet altijd zo te zijn. Wanneer is er sprake van een rechtsgeldige overeenkomst en wanneer bent u als onderneming of als persoon gebonden aan een overeenkomst?

persoonsgegevens

Autoriteit Persoonsgegevens tegenstander van openbaar publiceren lijst personen met bestuursverbod

De Autoriteit Persoonsgegevens (AP) heeft onlangs een advies gepubliceerd waarin zij concludeert dat het openbaar maken van een lijst met personen met een bestuursverbod niet noodzakelijk en evenredig is en bovenal schadelijke gevolgen kan hebben voor de personen die op die lijst zijn gezet. Het doel van de openbare lijst van de AP is om te voorkomen dat personen met een bestuursverbod opnieuw bestuurder kunnen worden.

Chat openen
1
Vragen? Stel ze nu, wij beantwoorden ze graag!