“Ieder bedrijf is een ICT-bedrijf”. Bijna alles draait digitaal: van cloud en apps tot security, AI, wifi en 5G. We kunnen er niet meer zonder, en de impact groeit alleen maar.
Ook dit jaar delen we de belangrijkste kennis en ontwikkelingen die jij nodig hebt. Hoe houd je jouw organisatie draaiende? Zorg je voor compliance? En bereid je je voor op de toekomst? Wij helpen je graag op weg.
Tijdens het seminar bespreken we onder andere:
- AI in de praktijk: Wat kun je ermee en waar liggen verplichtingen voor de organisatie?
- Privacy binnen grenzen: Wat blijft mogelijk en hoe benut je die ruimte optimaal?
- NIS2 en security: Wat betekent dit voor de organisatie en hoe blijf je bij?
- Digital compliance: Waarom dit steeds belangrijker wordt.
Geen lange verhalen, maar concrete inzichten en praktische handvatten. Na afloop ben je weer volledig op de hoogte van de nieuwste digital en ICT ontwikkelingen, zoals je dat van ons gewend bent.
We sluiten het seminar traditiegetrouw af met een gezellige borrel, waar je in een informele sfeer kunt napraten met deelnemers en onze specialisten!