Terug naar overzicht

Sirin al Moubarak

mr. S.I.J. (Sirin) al Moubarak

Contracten - Ondernemingsrecht

Advocaat.
Met haar directe manier van aanpakken een kei in het opstellen, beoordelen en onderhandelen van contracten. Heeft ervaring met geschiloplossing, risicomanagement en compliance. Sirin stelt de juiste vragen, kan scherp analyseren en heel concreet adviseren. Met een achtergrond in LEAN management en financieringen kijkt zij met de klant juist die stap verder die het verschil maakt.

s.moubarak@blue-legal.nl LinkedIn

Meer over Sirin

Opleiding

  • Master International Business Law
  • Master Ondernemingsrecht
  • Beroepsopleiding Advocatuur

Cursussen

  • URDG-regelgeving master
  • Yellow Belt (LEAN)
  • FOI Financieren

Lid van

Kenmerkend

  • Oplossingsgericht
  • Gedreven
  • Sociaal

Overig

  • Reizen
  • Sporten

Laatste blogs van Sirin

Bedrijfsjurist gezocht | Juridische contracten opzeggen | jurist in bedrijf | bedrijfsadvocaat | In house jurist | Detachering jurist |- Blue Legal

Verboden afspraken in de markt

Contractsvrijheid is een belangrijk rechtsbeginsel in Nederland. Die vrijheid is echter niet ongelimiteerd en zijn er ook bepaalde afspraken verboden. In deze blog zullen wij ingaan op de verboden afspraken in de markt. Het gaat hierbij om afspraken die de concurrentie (potentieel) kunnen beperken.

Chat openen
1
Vragen? Stel ze nu, wij beantwoorden ze graag!